Menü
Sepet

Mum Esansı, Uçucu Yağ Esansı, Sabun Esansı

Mum Esansı, Uçucu Yağ Esansı, Sabun Esansı
Çok Satan
Mum Esansı, Uçucu Yağ Esansı, Sabun Esansı

Esanslarımız mum ve sabun yapımında kullanılabilmesi amacıyla özellikle sıcak hammaddelerde homojen karışım sağlaması için özel üretilmiştir.

Sentetik yapıya sahip olan esanslarımızın waxlardaki kullanım oranı yaklaşık %8-10 arasındadır.

Yoğun kokusuyla ortama yayılımı hissedilecektir. Mumlar yanarken ve sönük haldeyken koku yayılımı devam eder. 

Has olarak (etil alkolle karışım yapılmamış şekilde) 20 ml içten damlalıklı koyu renk şişelerde gönderilmektedir. 

Memnun kalacağınızı umuyoruz.


Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 30 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 30 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Müşterinin talebi doğrultusunda üzerinde işlem, değişiklik, kişiselleştirme yapılan ürünlerin değişim ve iadelerinde mağaza ücret üzerinde kesinti yapma hakkına sahiptir (yüzük ölçüsü , model değişimi vb.). Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.


14,90₺
Vergiler Hariç: 14,90₺
  • Ürün Kodu: esn766

Mevcut Seçenekler: